postheadericon Список делегатів, обраних на звітну конференцію адвокатів Миколаївської області

Шановні колеги, нагадуємо, що звітна конференція адвокатів Миколаївської області відбудеться 26 січня 2019 року за адресою: м. Миколаїв, проспект Центральний, буд. 83/9 (приміщення Ради адвокатів Миколаївської області). Початок реєстрації делегатів з 09.00 до 09.50 год., початок роботи конференції з 10.00 год.

Центральний район м. Миколаєва:

1.Алейнік Владислав  Анатолійович свідоцтво № 001133        

2.Балабан Наталія Іванівна свідоцтво № 122  

3.Бараненко Дмитро Володимирович свідоцтво № 344

4.Вавілов Антон Євгенович свідоцтво № 559  

5.Вінійчук Василь Григорович свідоцтво № 17

6.Гафтуняк Роман Ігорович свідоцтво № 00097

7.Герцун Віктор Степанович свідоцтво № 381

8Гудзловенко Сітлана Павлівна свідоцтво № 87

9.Єрошкін Олександр Миколайович свідоцтво № 873

10.Кірюхін Олег Михайлович  свідоцтво № 195

11.Коренко Тетяна Володимирівна свідоцтво № 729

12Лі-Злотін Анатолій Валерійович свідоцтво № 194

 13.Павленко Наталія Миколаївна свідоцтво № 235

 14.Маркін Сергій Ігорович свідоцтво № 269

15.Мотельчук Юлія Ігорівна свідоцтво 000920

16.Надточиєва Анна Петрівна свідоцтво 001246

17. Сторчеус Юрій Іванович свідоцтво № 424

Заводський район м. Миколаєва:

1.Антипченко В’ячеслав Костянтинович свідоцтво № 81

2.Мантуленко Ірина Станіславівна свідоцтво № 32

3.Деміда Володимир Володимирович свідоцтво № 639

4.Прилука Євген Валерійович свідоцтво № 283

5.Дорошенко Анжеліка Петрівна свідоцтво № 843

6.Балацька Оксана Валеріївна свідоцтво № 891

7.Репешко Павло Іванович свідоцтво № 231

8.Ютовець Олексій Олексійович свідоцтво № 36

Інгульський район м. Миколаєва:

 1.Серебрякова Лариса Василівна свідоцтво № 69

2.Радкевич Вікторія Миколаївна свідоцтво № 817

3.Коваль Максим Григорович свідоцтво № 689

4.Павлович Євгеній Володимирович свідоцтво № 558

5.Петровський Леонід Анатолійович свідоцтво № 001236

6.Гриненко Тетяна Вікторівна свідоцтво № 597

7.Герасимець Микола Миколайович свідоцтво № 556

Корабельний район м. Миколаєва:

1. Ісаєва Наталія Павлівна свідоцтво № 49

2.Олефір Микола Васильович свідоцтво № 001189

3.Шалухіна Вікторія Вікторівна свідоцтво № 619

4.Пісной  Ігор Миколайович свідоцтво № 001413

Вітовський район Миколаївської області:

1.Надіч Нонна Дидронівна свідоцтво№602

Миколаївський район Миколаївської області:

Обуховський Олександр Володимирович свідоцтво № 001001

Арбузинський район Миколаївської області:

Воронок Анна Вадимівна свідоцтво № 000949

Баштанського району Миколаївської області:

Клис Анатолій Іванович свідоцтво № 343

Матвієнко Вікторія Василівна свідоцтво № 4948/10

Березанський район Миколаївської області:

Гадюков Роман Миколайович свідоцтво № 631

Костенюк Марія Володимирівна свідоцтво № 001406

Братський район Миколаївської області:

1.Гайдайчук Анатолій Анатолійович свідоцтво № 001411

2. Мірошніченко Олена Василівна свідоцтво № 001292

Веселинівський район Миколаївської області:

1.Губська Юлія Олександрівна свідоцтво № 001429

2.Гусаров Сергій Дмитрович свідоцтво № 001042

Вознесенський район та м. Вознесенськ Миколаївської області:

Андрухов  Максим Іванович свідоцтво № 824

Арделі  Артем Миколайович свідоцтво № 000872

Прутян Олександр Анатолійович свідоцтво № 469

Сторчак Сергій Олександрович свідоцтво № 805

Врадіївський Район Миколаївської області:

Сорочан Алла Василівна свідоцтво № 001415

Бездітний Віктор Аркадійович свідоцтво № 408

Доманівський район Миколаївської області:

1.Бороденко Роксолана Василівна свідоцтво № 707

2. Каратассо Людмила Георгіївна свідоцтво № 239

Єланецький район Миколаївської області:

1.Клещова Лілія Іванівна свідоцтво № 001221

2. Валюшок Ігор Георгійович свідоцтво № 489

Казанківський район Миколаївської області:

1.Соляник Ігор Миколайович свідоцтво № 522

2.Ляшенко Микола Дмитрович свідоцтво  № 168

Кривоозерський район Миколаївської області:

Курченко Михайло Іванович свідоцтво № 103

Курченко Віталій Михайлович свідоцтво № 001059

Новобугський район Миколаївської області:

Малиновський Олег Валерійович свідоцтво № 000979

Судариков Геннадій Вікторович свідоцтво № 593

Новоодеський район Миколаївської області:

Біленський Андрій Григорович свідоцтво № 676

Ярмуш Віталій Вікторович свідоцтво № 641

Очаківський район м. Очаків Миколаївської області:

Носов Олександр Миколайович свідоцтво № 000982

Шуліка – Гінкулова Анна Геннадіївна свідоцтво № 000992

Первомайський район м. Первомайськ Миколаївської області:

1.Шаповал – Сингаївська Ольга Вікторівна свідоцтво № 000326

2.Тодоренко Віра Вікторівна свідоцтво № 563

3. Піньковська Ольга Миколаївна свідоцтво № 97

4. Ремський Євген Вікторович свідоцтво № 499

Снігурівський район Миколаївської області:

Макаров Віктор Олександрович свідоцтво № 865

Кутовий Борис Борисович свідоцтво № 552

м. Южноукраїнськ Миколаївської області:

1.Кривіцька Жанна Олександрівна свідоцтво № 0010983

2. Рибакова Людмила Анатоліївна свідоцтво № 1091

Комментарии запрещены.